Najaarscompetitie 2019


Speeldata Najaar 2019

Donderdag

12, 19, 26 sept, 3, 10, 17, 24 okt

   

Vrijdag

13, 20, 27 sept, 4, 11, 18, 25 okt

Zaterdag

14, 21, 28 sept, 5, 12, 19, 26 okt

Zondag

15, 22, 29 sept, 6, 13, 20, 27 okt

TEAMS

Vrijdag Dames 1 dubbel 35+ 
Simone Verheij                                
Marga Radder
Gerdien Stevense
Marijke Kinkel
Liesbeth Tangerman
Wies van Veen
Minjon van Heijningen
Maaike Vaes
Petra Timmers
Ingrid de Bont

Vrijdag Dames 1 dubbel 17+
Saskia Dijkema                                
Barbara Hoogsteden               
Sarah Wilton                           
Anne Karien Broeder               
Roos Stijger                            
Tess Hoogenraad                    
Leonie Vrins                            
Marielle Dominguez                  

Vrijdag Dames 2 Dubbel 35+
Marleen Noé                           
Evelien Kars                        
Saskia van Beek                      
Lisette Verbrugge                    
Henriette Willems                    
Ingrid Spillekom                   
Jacqueline Santos   
Antoinette in 't Hout
Caroline Hummelman
             
Vrijdag Gemengd Dubbel 17+
Hanneke van Ewijk                  
Karen Helmens                        
Katinka de Ruiter                     
Dieter Mockelmann             
Ruthger Verkerke                     

Vrijdag Gemengd Dubbel 17+
Kim de Ruijter                          
Els Swean                              
Gerben Ooijen                          
Willem Folmer                         
Victor Schelling

Zaterdag

Zaterdag Heren 17+ 4 HE, 2 HD
Milko Vlessing                                 
Chris Carranza
Fons van Deudekom
Xander Speelman
Lucas Groen
René Geelhuysen
Daniel Laros
Dirk Meeuws
Stef Bogaerds

Zaterdag Heren 17+ 2 HE, 3 HD
Mark Glaudemans                                       
Koldo Verheij
Martin Groen
Lex van Deudekom

Zaterdag Heren 17+ 4 HE, 2 HD
Dirk Jan Vogels                                    
Peter de Jong
Joost Scholten
Ivo de Vries
Paul van Capelle
Daan de Boer                                  

Zaterdag Dames 17+ 2 DE, 3 DD
Jolanda Tombroek                                   
Annemieke Dewald
Simone Nauta
Marjon Kaaij
Jolanda Konings

Zaterdag Dames Dubbel 17+ 4x DD
Marieke Hartkoorn                        
Anouk van Linden
Tamara Groenewout
Valerie Vanlishout
Maaike Burghardt                          
Dorien Bruijnzeel                      

Zaterdag Gemengd 17+ 2 E, 3 DD
Ellen Noordzij                                  
Charlotte de Groot                        
Jeanette van Duffelen                
Justin van Dool                       
Jeroen van de Ley                   
Pim Dros                                
Jorn ter Hoopen                      

Zaterdag Gemengd 17+ 2 E, 3 DD
Ate Wijma                                         
Remco Smit 
Max Arts                                              
Elianne Douma                                
Marianne Brons                              

Zondag

Jeugd

Rood 1
Zondag 8, 15, 22, 29 september en 6 oktober
Lina Nguyen               
Feline v Beek               
Thomas Snowdon        
Maurits Batelaan          
Jeroen Jonkers            
Aaron Standers            

Oranje 1
Zondag 8, 15, 22, 29 september en 6 oktober
Bente de Bruijn
Eva Scholten
Ties Verbunt
Tim Kars
Aki Nguyen

Groen 1 Zondag 15, 22, 29 september, 6, 13, 20 en 27 oktober
Daan Velthoven
Edward Snowdon
Lois Slager
Kaja Thomassen
Renzo Rootering
Nevin Vriend

                       

KNLTB-competitie overzicht